O nás

Záleží nám na vývoji vašich dětí. Naše dětská skupina vyniká rodinnou atmosférou, příjemným prostředím a individuálním přístupem.

Milé a zkušené chůvy / asistentky

Táňa Hlavová

Jsem máma dvou dětí Tom 14, Barunka 9. Mezi moje koníčky patří malba akrylem a olejovými barvami, hra na piano, hudba a příroda. Poslední 4 roky pracuji v dětské skupině a pečuji o ty nejmenší děti. Ke každému dítěti přistupuji individuálně, beru ohled na jeho potřeby . Chci, aby se děti v mé přítomnosti cítily bezpečně a uvolněně. Snažím se proto vytvářet příjemné prostředí, kam vždycky děti přicházejí rády.

Kateřina Pěchová

Již 5 rokem pracuji s dětmi v klubiku v Kamenici a protože mne práce s malými dětmi naplňuje, uvítala jsem možnost pracovat v DS Michael. Děti se snažím vést ke kamarádství, hře, samostatnosti. Je úžasné pozorovat, jak rychle nasávají vědomosti, učí se a zapojují se do života. Sama mám tři děti.Zakladatelé

Jirka a Renka Kučerovi

Když jsme se přestěhovali do Psár, chtěli jsme se nějak zapojit, potkávat se s lidmi, kteří žijí kolem nás. Řekli jsme si, že ideální místo pro setkání s rodiči bude dětská skupina a v roce 2016 v létě jsme připravili její otevření na faře v Dolních Jirčanech. Renča se v té době již několik let věnovala předškolní pedagogice, osm let pracovala v MŠ jako učitelka a při tom studovala na UK. Vzala si do skupinky dětí také našeho Šímu (druhé dítě) a od září 2016 se potkávala s prvními dětmi v nové "Dětské skupině Michael". 

Máme rádi přístup šitý na míru. Pro děti se snažíme vytvářet pestrý program všestranně rozvíjející jejich osobnost. Renča moc ráda tvoří, s dětmi zpívá i cvičí. Jirka dopomáhá s dotacemi a zázemím, protože jinak pracuje na rozvoji regionu v Místní akční skupině (tzv. MAS) Dolnobřežansko. Také chceme moc a moc poděkovat rodičům dětí, kteří nás v počátcích podpořili, věřili nám. I díky jejich důvěře v projektu rádi pokračujeme 😃.